Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"
Вихователь Мазур Галина Михайлівна 1958 року народження, закінчила Хмельницьке педагогічне училище у 1979 р., освіта – базова вища, працює в дошкільному навчальному закладі з 1988 року, педагогічний стаж 39 років.
Зарекомендувала себе як професійно компетентний педагог, знає психологію дошкільника. Добре володіє нормативно-правовими актами в галузі освіти та методикою дошкільного виховання. Педагог активно використовує в практиці роботи інноваційні освітні технології та методики: ТВВЗ, елементи ейдетики, частково впроваджує в педагогічну практику досвід С.Русової
Особистісно-орієнтований підхід здійснює шляхом використання різноманітних інтерактивних технологій: мікрофон, асоціативна квітка. Це дає можливість створити комфортні умови навчання, виховання та розвитку дошкільників, атмосферу доброзичливості, взаємопідтримки.
Володіє навичками творчої педагогічної діяльності відповідно здібностей дітей. Набуття досвіду, знань, умінь, розвиток пізнавальної сфери дошкільників грунтується на ефективному поєднанні різноманітних форм, методів та прийомів, на доступності та доцільності пропонованого матеріалу.
Всю роботу спрямувала на пізнавальний та мовленнєвий розвиток дошкільників, а також на розвиток мислення, пам’яті, уваги. Розробила систему роботи «Розвиток логіко-математичних здібностей дошкільників засобами народного фольклору», досвід має практичну значимість. Педагогом розроблено систему роботи по ознайомленню дітей з культурними і матеріальними цінностями народу, які виховують у дітей інтерес до родинних традицій. За основу на заняттях з логіко-математичного розвитку взято українські народні казки.
Вихователь Мазур Г.М. виготовила ряд нестандартних ігор та дидактичних посібників: «Попелюшка», «Відгадай з якої казки?», «Знайди пару», «В нашого Омелька», «Жили у бабусі», «Вимірюй по-народному».
Заняття, проведені педагогом, відрізняються системністю, продуманістю всіх етапів, вибору змісту навчального матеріалу, виходячи з індивідуальних особливостей дітей групи. Завжди прагне створити атмосферу пошуку, міркувань, розв’язання проблемних ситуацій тощо. Основними формами організації занять є: фронтальна, індивідуальна та робота парами.
Заслуговують на увагу ряд занять: «Колобок», «Заяча ярмарка», «Птахи наші друзі» та ін.
Практикує інтегровані заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Тому, 90% дошкільників її групи мають високий та достатній рівень знань.
Підтримує тісний зв'язок з батьками. Використовує різні форми роботи: батьківські збори, бесіди, анкети, консультації, інформаційні бюлетені, які виготовляє власноруч. Батьки активні учасники свят, розваг, виставок-поробок до Дня народження садочка, Пасхи, Нового року. Організація роботи з батьками допомагає повноцінно і ефективно здійснювати поставлені освітні завдання.Завдяки тісній співпраці з батьками створила належні умови для цікавого і змістовного перебування дітей в групі.
Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність шляхом самоосвіти, впроваджує в практику досвід колег міста.
Педагог завжди вдосконалює свою педагогічну майстерність. Зі своїми надбаннями вихователь постійно ділиться з колегами та молодими педагогами у процесі наставництва. Є керівником методичного об’єднання вихователів старших груп.
Активний учасник методичних заходів міста. Бере участь в суспільному житті закладу. Добре володіє державною мовою та навичками педагогічної етики, поважає гідність дитини. Користується повагою колег та батьків.
Мазур Г.М. відповідає займаній посаді та може бути атестована на підтвердження раніше встановленого 11 т.р. та педагогічного звання «вихователь-методист».