Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Багінська Татяна Степанівна

Багінська Татяна Степанівна має базову вищу освіту закінчила Хмельницьке педагогічна училище 1982 році, де здобула кваліфікацію - вихователь дитячого садка. Педагог працює в Шепетівському ЗДО №7 «Дюймовочка» з 1988 року. Багінська Т.С. має 11 т.р. та педагогічне звання «вихователь-методист» підтверджені рішенням атестаційної комісії Шепетівським ЗДО №7»Дюймовочка від 31.03.2022. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 30 годин на тиждень, працює з дітьми молодшого дошкільного віку.

Педагог пройшла курси підвищення кваліфікації при ХОІППО 22.01.2021 № 0327 (60 годин) та отримала сертифікати за темами: «Як педагогам організувати взаэмодію з батьками дітей з ООП» (2 години), «Ігри та вправи на розвиток мовлення дошкільників з ООП» (2 години), «Освітні труднощі та рівні підтримки дітей з ООП: законодавство та типологія» (2 години), «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом» (2 години), «Діти+ природа+ майбутнє. Практика екологічного виховання ЗДО» (2 години), «Яскрава осінь на заняттях з раннього розвитку» (2 години), « Сучасні підходи організації інклюзивного освітнього процесу у ЗДО» (2 години).

За період роботи зарекомендувала себе компетентним, творчим педагогом, яка добре володіє методикою дошкільного виховання, знає психологію дитини, вміло вирішує питання особистісно-орієнтованого підходу до дітей.

Практикує заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Її заняття цікаві, відрізняються чіткою організацією навчального процесу, глибоким навчальним змістом, високою методичною майстерністю. Поглиблено працює над розвитком активного мовлення у дітей. Розробила методичний посібник «Розвиток пізнавального інтересу дітей раннього віку шляхом експериментування» розроблений для вихователів молодшого дошкільного віку, містить проєкт «Маленькі дослідники» та систему роботи з ознайомлення дітей раннього віку з навколишнім світом через дитяче експериментування, що дозволить якісно змінити рівень знань дітей про навколишню дійсність та явища природи.

Завдяки системному використанню в освітньому процесі дидактичних ігор, створених куточків з дослідницькою діяльністю вихованці групи виявляють високий рівень пізнавальної активності. Важливою частиною роботи вихователя є співпраця з батьками, які сприяють створенню розвивального середовища групи, зокрема виготовлення ігрових меблів, атрибутів до творчих ігор, тощо. Батьки - активні помічники у вихованні дітей, учасники заходів, що організовуються.

Своїми надбаннями ділиться з колегами, керівник професійної спільноти вихователів молодших груп у закладі. Творчо використовує передовий педагогічний досвід. Підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру, самоосвіту. Активний учасник міських методичних заходів, виставок, ведуча свят та розваг, бере участь у педагогічних годинах, семінарах, батьківських зборах. Додержується педагогічної етики, моралі, поважає гідність дитини. Їй притаманні толерантність, тактовність, чуйність, справедливість та доброзичливе ставлення до дітей. Чесна, добросовісна, сумлінна. Користується повагою батьків та колег.

Нагороджена Почесною грамотою МОН України, Грамотами та Подяками адміністрації ЗДО.


Made with