Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Музичні керівники



Тимченко Тетяна олександрівна

Тимченко Тетяна Олександрівна 1986 року народження має повну вищу освіту, закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, 2009 р, кваліфікація – вчитель музики. Педагог працює в Шепетівському ДНЗ №7 «Дюймовочка» з 2013 року, з вересня 2017 як сумісник.

Тимченко Т.О. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії », підтверджену рішенням атестаційної комісії у 2021р.. Пройшла курси підвищення кваліфікації при ХОІІППО у 2019 році.

За період роботи зарекомендувала себе компетентним керівником музичним, добре володіє музичним інструментом, ефективними формами, методами особистісно-орієнтованого навчання. Здійснює освітньо-виховний процес з музично-естетичного розвитку у відповідності до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, програми розвитку дітей «Українське дошкілля», « Впевненний старт». Педагог ретельно підходить до проведення занять, розваг, намагається використовувати різні види і форми їх проведення: домінантні, комплексні, тематичні. Цілеспрямована робота з естетичного виховання дошкільнят у педагога будується на основі діагностики творчих здібностей, нахилів дітей, індивідуалізації педагогічного процесу. Для задоволення потреб кожного вихованця в самовдосконаленні, саморозвитку, створює відповідне розвивальне середовище.

Тетяна Олександрівно розробила методичний посібник «Використання елементів музикотерапії як засіб нормалізації психоемоційного стану дошкільника», який має практичну спрямованість, так як сприяє усуненню страхів, комплексів, гармонізації емоційно-психофізіологічного стану дошкільників та підсилення розвитку їх музичних здібностей. У мистецькій атмосфері музичного виховання Тимченко Т.О. спрямовує вихованців на емоційне і усвідомлене переживання мистецтва та життя, на активні прояви у виконавстві, сприяє практичному засвоєнню музичних знань. Часто бере на себе різні ролі під час розваг та свят.

Педагог постійно працює над підвищенням свого фахового рівня через участь в методичних тижнях, педагогічних радах, самоосвіту. Неодноразово готувала вихованців до виступів на міські фестивалі до Дня захисту дітей у БК, її хореографічні постановки наповнені сюжетними композиціями, високою виконавською майстерністю. Нагороджена Дипломом ІІ ступеню виставки педагогічних інновацій "Освіта Хмельниччини - на шляхах реформування" 2016 р.

Чесна, сумлінна, старанна, скромна. Користується повагою батьків, педагогів.  

Верхогляд Олена Павлівна має базову вищу освіту, закінчила училище мистецтв і культури Рівненського державного гуманітарного університету у 2001р., отримала спеціальність «викладач, артист оркестру (ансамблю)» та базову вищу освіту, закінчивши Кам’янець – Подільський державний університет за напрямом роботи «Педагогічна освіта», за спеціальністю «вчитель початкових класів» у 2007 р.
Педагог працює в Шепетівському ЗДО №7 «Дюймовочка» з 2001 року, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст» 9 т. р , підтверджену рішенням атестаційної комісії ДНЗ №7 «Дюймовочка» від 27.03.2014 . Педагогічний стаж: 22 роки.
Верхогляд Олена Павлівна підвищила кваліфікацію при Хмельницькому обласному інституті після дипломної педагогічної освіти та шляхом неформальної освіти на платформах. Загальна кількість годин 139, з них: основних 72 години, додаткових 67 годин.
За період роботи зарекомендувала себе компетентним керівником музичним, добре володіє музичним інструментом, ефективними формами, методами особистісно-орієнтованого навчання. Здійснює освітньо-виховний процес з музично-естетичного розвитку у відповідності до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, програми розвитку дітей «Українське дошкілля». Педагог ретельно підходить до проведення занять, розваг, намагається використовувати різні види і форми їх проведення: домінантні, комплексні, тематичні. Цілеспрямована робота з естетичного виховання дошкільнят у педагога будується на основі діагностики творчих здібностей, нахилів дітей, індивідуалізації педагогічного процесу. Для задоволення потреб кожного вихованця в самовдосконаленні, саморозвитку, створює відповідне розвивальне середовище.
Олена Павлівна з обдарованими дошкільниками організувала фольклорний гурток «Вишиванка». Зміст і структура якого відповідають віковим особливостям розвитку дітей старшого дошкільного віку, провідній ігровій діяльності дітей. Мета якого формування естетичної культури творчої особистості шляхом її активного залучення до музично-пісенної та танцювальної творчості, створення педагогічних умов для духовного збагачення вихованців засобами музичного мистецтва, гармонійний розвиток особистості.
На основі гурткової роботи педагог проводить свята і розваги, де основою є патріотичне виховання дошкільників. Це такі свята як: «Українська осінь», «Ярмарок», «Андріївські вечорниці», «Обряд Закосичення», «День Конституції», «День Незалежності України», «Свято української хустки», «Свято української пісні», а також постановка казки за мотивом Л. Українки «Біда навчить» яку педагог переклала у вірш.
У листопаді 2022 була спікером у онлайн - конференції «Освіта в умовах воєнного стану в Україні: психолого-педагогічний аспект» зі статтею «Кінезіологія – як інноваційний метод формування творчої особистості у роботі ЗДО з дітьми старшого дошкільного віку на музичних заняттях», що засвідчено відповідним сертифікатом.
Також провела засідання динамічної групи з питання «Народне свято як одне з джерел становлення маленького українця». Була доповідачем на семінарі-практикумі у ЗДО «Інноваційні технології через призму освітньої діяльності» з питанням «Кінезіологія , як пріоритетний напрям у роботі з старшими дошкільниками» За цим же питанням працює над розробкою власного методичного посібника по використанню та впровадженню елементів кінезіологічних вправ на музичних заняттях з дітьми старшого дошкільного віку.
У мистецькій атмосфері музичного виховання музичний керівник спрямовує вихованців на емоційне і усвідомлене переживання мистецтва та життя, на активні прояви у виконавстві, сприяє практичному засвоєнню музичних знань. Часто бере на себе різні ролі під час розваг та свят.
Педагог постійно працює над підвищенням свого фахового рівня через участь в методичних тижнях, педагогічних радах, самоосвіту. Постійно публікує авторські розробки конспектів занять, статей на платформі «Всеосвіта» та « На урок».
Неодноразово готувала вихованців до виступів на міські фестивалі до Дня захисту дітей у міському БК, її постановки наповнені сюжетними композиціями, високою виконавською майстерністю. Організовує та приймає активну участь у проведення масових заходів у закладі.
Педагог постійно працює над підвищенням свого фахового рівня через участь в методичних тижнях, педагогічних радах, семінарах – практикумах, онлайн-конференціях, вебінарах, самоосвіту.
Додержується педагогічної етики, моралі, поважає гідність дитини. Їй притаманні толерантність, тактовність, чуйність, справедливість та доброзичливе ставлення до дітей. Чесна, сумлінна, творча. Користується повагою батьків, педагогів.

Illustration
Made with